ART that Works for You

art that works for you1

16/06

ART that Works for You

חשיבה אמנותית כמנוע לחדשנות

איתי כ״ץ מארח את איש יחסי הציבור והאספן רני רהב, ניר הינדי, מייסד ה״ארטיאן״ (מדריד) ופיליפ כהן, האספן ויועץ האמנות הבינלאומי (פריז)

למעלה מאלף יצירות אמנות תלויות במשרדו של איש יחסי הציבור ואספן האמנות רני רהב, והוא אחראי על תלייתן באופן אישי, אחרי שהתחיל לאסוף אמנות בגיל 27 — אוסף שכולו מוצג לראווה באחת הקומות הגבוהות בבניין המשרדים שנושק למוזיאון תל אביב.

הכוכב של הסצנה ה־4 יוביל אותנו אל המסדרונות עמוסי האמנות של המשרד שלו ויטוס איתנו מעל מחוזות חיי החברה הגבוהה ועולם האמנות, שתמיד היו קשורים זה בזה. יחד איתו ננסה להבין מה החשיבות של אוספים ואמנות בעולם העסקים, למה אמנות ישראלית כה יקרה לליבו ואיך הצליח להדביק את עובדי המשרד בתשוקה לאמנות. 

כוכב שני, ממשרדו במדריד, הוא ניר הינדי, מייסד ״ארטיאן״ ואחד הדוברים המבריקים והמדוברים בעולם שמקדם את השילוב של אמנות בעולם העסקים. יחד איתו נדמיין איך אמנות וחדשנות קשורות זו בזו, מה עולם היזמות יכול ללמוד מאמנים (רמז: לחשוב מחוץ לקופסא), ולמה חזון אמנותי הוא משהו שכולנו צריכים במיוחד עכשיו, בתקופה של כאוס ומשבר. 

את הסצנה יחתום האספן ויועץ האמנות הבינלאומית פיליפ כהן, אחד המומחים הגדולים בעולם על הפוטנציאל הטמון באמנות, על מה הולך לקרות בעולם האמנות וההשקעות בעתיד הקרוב, ומה הוא ממליץ לכולנו לעשות.

האורחים